Meeting distributorů firmy Sanei v Japonsku

Tento rok v termínu od 16.4. do 19.4.2019 se konal sjezd distributorů firmy Sanei v Tokyu na který firma CPD-REAtrade byla pozvána jako jediny přímý obchodní partner společnosti Sanei v České republice. Při této příležitosti jsme se seznámili blíže s ostatními kolegy distributory z Francie, Španělska nebo Itálie a vyměnili si zkušenosti z marketingu a prodeje tiskáren Sanei v jednotlivých evropských regionech.

V prostorách firmy Sanei nás očekávala prezentace nejnovějších výrobků, které se nyní uvádí na trh po celém světě a představení nových prototypů tiskáren, které jsou v plánu a nad kterými jsme dlouho diskutovali a na žádost japonského managementu jsme uplatňovali potřeby našich zákazníků do vývoje. Program byl velmi pestrý a náročný. Též jsme navštívili továrnu v Iwate, vzdálenou cca 500 kilometrů od Tokya odkud jsme se dopravili rychlovlakem Hayabusa. V Iwate jsme si podrobně prohlédli celou výrobní linku kde se rodí naše tiskárny a závěrem pobesedovali s vedením továrny.

Samozřejmě nebylo opomenuto vyhovět i turistickým radostem a návštěva v Nikko, což je něco jako historické městečko ve stylu  „wild wild east“,  byla opravdu zajímavá. Vskutku jsme potkali i originální japonské ninja válečníky, kteří opravdu dokáží akrobatické kousky viděné někdy ve filmech, a další obyvatele tohoto místa. Večer pak byla uspořádána slavnostní večeře, kde náš jednatel pan Ctirad Svoboda měl tu čest a byl posazen přímo u prezidenta firmy Sanei se kterým se ostatně  znají velmi dobře  již 25 let z obchodního styku v minulosti.

Na závěrečné party převzal jednatel firmy ocenění Best performing distributor z rukou prezidenta firmy Sanei a obdrželi jsme pozvání na další rok.

Z tohoto setkání v Japonsku jsme pro Vás připravili malou fotogalerii.

Komentáře jsou vypnuty.