Noviny / tisk

V polygrafickém průmyslu jsou nejvíc důležité vysoké rychlosti a spolehlivý provoz zařízení: ať už tisk adres na štítky nebo tisk na obaly. Microplex má pro toto odvětví dokonalé řešení.

Průmyslové tiskárny od Microplex jsou certifikovány Deutsche Post: použijte je pro svoji výrobu přepravních štítků pro zásilky poštovní distribuce. Tyto speciální štítky jsou snadno čitelné a obsahují poštovní symbol. Mají datový maticový kód, který se aplikuje na noviny, katalogy nebo časopisy. Jedná se o extrémně levný typ značení. Další oblastí použití je obalový tisk pro noviny, časopisy nebo brožury.

Vysoká rychlost zpracování tiskáren Microplex zajišťuje extrémně spolehlivý nepřetržitý provoz od první stránky. Inteligentní řadič Microplex umožňuje nahradit mnoho dalších starších typů tiskáren, jako jsou laserové, termotransferové nebo jehličkové tiskárny. Profitujete také z všestrannosti emulace Microplex. Neexistuje nic takového jako jazyk, kterým nemluvíme. A pokud ano, naučíme se to. Vždy tedy získáte nejmodernější technologii pro spolehlivý provoz při nejvyšší rychlosti tisku.

Naše řešení pro vás:

např. Microplex SOLID 45ET

Bleskový nástup tisku, vysoká pracovní rychlost a naprosto spolehlivý posuv papíru předurčují tuto robustní termotiskárnu k bezproblémové integraci do náročných logistických a výrobních procesů.


např. Microplex logiJET TM8

S logiJET TM8 získáte mobilní tiskárnu štítků, která vám nabízí maximální flexibilitu pro logistické procesy v mobilním použití. Máte na výběr mezi stacionárním používáním přes 230V kabel nebo mobilním používáním tiskárny díky bateriovému napájení. Zde se používají 24V, 36V nebo 48V baterie.


např. Microplex SOLID F40

Levná na nákup, levná na provoz: SOLID F40 je nejekonomičtější tiskárna ve své třídě. Jako kontinuální laserová tiskárna pro střední objemy tisku pokrývá velmi široké spektrum oblastí nasazení. Výkonný MPC Controller zaručuje všestrannost připojení, snadnou integraci do systému a vysoký tiskový výkon.


Různá tisková řešení pro polygrafický průmysl

Najdete tady široký výběr různých termálních nebo laserových tiskáren vhodných pro profesionální použití v polygrafickém průmyslu. Objevte Microplex SOLID 45ET: toto je 8palcová termo tiskárna, která je robustní a odolná. Sofistikovaný traktorový systém zajišťuje bezproblémové podávání požadovaného papíru.

Kompaktnějším modelem je přímá termální tiskárna logiJET TM8. Používá se především v balírnách nebo na jiných místech, kde je potřeba úspora prostoru. V polygrafickém průmyslu se často používá pro potisk obalů.

V sektoru termo tisku je náš SOLID T4-2, který je rovněž certifikován společností Deutsche Post AG, vhodný pro tisk adresních štítků a zaručuje čitelnost tisku a další bezproblémové zpracování Deutsche Post.

Kontinuální laserová tiskárna pro nejlepší výsledky

Vysoce kvalitní tiskárny Microplex lze také integrovat do profesionálních tiskových linek. To je i případ laserové tiskárny SOLID F40 od značky ​​Microplex. Tento model nabízí rozlišení 600 dpi x 600 dpi. S maximální rychlostí tisku 40 stran A4 (na šířku) za minutu funguje i velmi ekonomicky. Snadno zvládne měsíční objem tisku 300 000 stran a zvládne širokou škálu typů papíru od 60 do 204 g/m².

Dalším modelem je laserová tiskárna SOLID 60E-2. Nabízí také rozlišení 600 dpi x 600 dpi. S rychlostí tisku 60 stran A4 za minutu můžete používat kontinuální papír i štítky. Zařízení umožňuje tisknout rychle a efektivně s vynikající kvalitou tisku. Další modely s vyšší rychlostí tisku jsou k dispozici až do 140 str./min (SOLID F140).

Komentáře jsou vypnuty.