Výměna

Kompatibilní náhrada za zastaralé a již nedostupné tiskárny s moderní tiskovou technologií od Microplex

  • Výroba vaší tiskárny byla ukončena a již není k dispozici žádný spotřební materiál?
  • Byla vaše servisní smlouva ukončena?
  • Chcete pokračovat v tisku?

Promluvte si s námi o moderní alternativě!

Microplex tiskárny pro každou aplikaci, pro každý systém, na každém místě.

Bez ohledu na to, zda SAP®, AS/400, Unix, Windows nebo jejich kombinace, prostředí IT systémů jsou stejně rozmanitá jako společnosti, které je implementují. Pro mnoho zařízení to představuje významnou výzvu – ale ne pro tiskárny Microplex. Integrovaný tiskový řadič Microplex rozumí mnoha jazykům a emulacím a je programovatelný a v případě potřeby nastavitelný. Tím je zaručena časově úsporná instalace a bezproblémová údržba.

Další výhodou tiskových řadičů Microplex je to, že tyto tiskové jazyky mohou být implementovány napříč technologiemi. To znamená, že zpracování např. datových toků termotiskárny, jako je ZPL II – které je běžně možné pouze prostřednictvím odpovídající termotiskárny – je možné také na laserové tiskárně Microplex. Základem této schopnosti je IDOL – vlastní jazyk tiskárny Microplex.

Microplex proto poskytuje ideální tiskové řešení pro profesionální prostředí:
tiskárny Microplex se snadno integrují a jsou rychlé hned od první stránky, jsou ideální ke koupi nebo náhradou za stará nebo příliš pomalá zařízení.Kontinuální laserová tiskárna SOLID F40

SOLID F40 laserová tiskárna na nekonečné formuláře, rychlá, tichá a vysoce kvalitní alternativa k řádkovým maticovým tiskárnám.

Rychlejší, tišší, hospodárnější, s trvale vysokou kvalitou tisku a snižuje náklady – je to možné?

ANO, s Microplex SOLID F40!

Řádková tiskárna s technologií nárazového tisku je naprosto ideální, pokud jde o tisk dokumentů NCR s více kopiemi. Tato technologie tiskárny však rychle dosáhne svých limitů, když je vyžadována trvale optimální kvalita tisku při tisku čárových kódů a vysoce kvalitní grafiky. O 2D čárových kódech nemluvě. S používáním pásky se kvalita tisku snižuje a riziko tisku dekódovatelných čárových kódů touto technologií je stále obtížnější. To často vede k problémům ve skutečné aplikaci čárového kódu, což vede ke ztrátě času a nákladným přepracováním.

Od vynálezu technologie řádkových tiskáren se výrazně změnily požadavky na profesionální tisk logistických dokumentů a produkčních papírů. Vyšší kvalita tisku je více a více vyžadována pro tisk dvou-rozměrných čárových kódů.

 Alternativa k řádkovým maticovým tiskárnám

Microplex nabízí alternativní řešení s řadou kontinuálních laserových tiskáren SOLID s rychlostí tisku 40 stran za minutu do 166 stran za minutu. Díky Microplex Multi-Intelligence Controller můžete nejen tisknout ze svých stávajících dat, ale díky zvýšení kvality se zlepší i výkon vašeho řešení nebo zákaznické aplikace.

Řádková maticová tiskárna ve srovnání s Microplex SOLID F40:

Čárový kód vytištěný na maticové tiskárně | Vysoká kvalita tisku při maximální rychlosti

 

Kontinuální laserové tiskárny Microplex, například SOLID F40, mohou také tisknout komplexní data, která obsahují mnoho čárových kódů, přičemž si zachovávají maximální rychlost tisku na rozdíl od většiny řádkových maticových tiskáren, kde je rychlost tisku snížena, aby se dosáhlo o něco lepší kvality tisku. Proto SOLID F40 často výrazně zkracuje dobu tisku a zachovává vysokou kvalitu 600 dpi.

Výhody SOLID F40

Když jsou vyžadovány vysoce kvalitní čárové kódy, kontinuální laserová tiskárna Microplex může ve skutečnosti snížit náklady tím, že vyžaduje méně tiskáren, aby zvládly tiskový požadavek.

Se SOLID F40, jako dokonalou náhradou řádkové tiskárny, jste dobře připraveni na požadavky budoucnosti. Pokud se například v budoucnu stane důležitý dnes neznámý čárový kód, Microplex může nabídnout aktualizaci firmwaru, která nový čárový kód okamžitě zpřístupní.

Zajistěte si výhody SOLID F40 pro svůj výrobní proces nyní:

  • Rychlá
  • Tichá
  • Vysoce kvalitní tisk (600 dpi)
  • Vždy maximální rychlost tisku při 2 000 lpm
  • Nákladově efektivní
  • Odolná budoucnost díky aktualizacím firmwaru

Brožura ke stažení: Výměna čárové tiskárny (PDF)Výměna čárové tiskárny za SOLID 52A4

Proč by měly být některé řádkové tiskárny nahrazeny laserovou tiskárnou SOLID 52A4?

Existují aplikace, které lze s laserovou tiskárnou Microplex provozovat mnohem efektivněji, než je možné s kontinuální jehličkovou tiskárnou.

Je důležité, aby všechny programovací a aplikační programy byly nadále používány beze změny. Na nové tiskárně není potřeba žádné seřizování, což výrazně snižuje náklady na přestavbu.

Fit-to-Page – Automatická úprava formátu pro data řádkové tiskárny

Dokonce i úprava formátu u jednotlivých listů, jako je A4, se provádí automaticky v tiskárně.

U dodacích listů, které byly vytištěny na řádkové tiskárně, vezměte datový tok a odešlete jej na jednu z našich laserových tiskáren a emulace jej vytiskne na A5 nebo A4.

Data a aplikační software není třeba měnit.

Výměna kopií nebo použití papírů NCR

Papíry NCR můžete nahradit použitím levného standardního papíru, protože SOLID 52A4 inteligentně překládá tyto aplikace:

Metoda 1:

Použité návrhy formulářů lze uložit do tiskárny. Ty se pak tisknou na papír spolu s údaji podle potřeby. Nejsou potřeba žádné další formuláře.

Metoda 2:

Vytiskněte vrchní kopii (dodací list) na papír ze zásobníku jedna a řidičovu kopii na žlutý papír ze zásobníku dva – to je ten, který musí mít řidič podepsaný od zákazníka a vytiskněte růžovou kopii pro účetní oddělení – to může jít rovnou do účtů (bez prodlení).

Formuláře jsou opět uloženy v tiskárně.

Výdejní seznamy se tisknou přímo z existujících dat, ale upravují se na formát A4.Výměna laserové tiskárny

Tiskárna Microplex pro každou aplikaci, pro každý systém, pro každou situaci

Komentáře jsou vypnuty.