Logistika

Just-in-time aplikace jsou v logistice zásadní. Úkoly musí být implementovány podle plánu, aby bylo zajištěno, že operace budou probíhat bez přerušení. Díky vestavěnému vysoce výkonnému řadiči pracují tiskové systémy Microplex ohromným tempem již od první vytištěné stránky. Robustní a odolné vlastnosti umožňují integraci do jakéhokoli systémového prostředí. Navíc lze tisková média snadno doplňovat za chodu – umožňují to dva zásobníky papíru.*

Používejte pro svou logistiku termální a laserové tiskárny Microplex – rychlé, spolehlivé a odolné. Rádi vám představíme vhodné tiskové systémy.

* Závisí na tiskárně a implementované technologii

Naše řešení pro vás:

např. Microplex SOLID 90A3

Díky extrémně vysoké rychlosti tisku, flexibilnímu vkládání papíru, inteligentním schopnostem generování čárových kódů a volitelnému řízení SPS je tato vysoce výkonná laserová tiskárna ideální pro integraci do výrobních linek.


např. Microplex logiJET TM8

S logiJET TM8 získáte mobilní tiskárnu štítků, která vám nabízí maximální flexibilitu pro logistické procesy v mobilním použití. Můžete si vybrat mezi stacionárním použitím přes 230 voltový kabel, čímž lze tiskárnu trvale připojit k síti, nebo použít připojení pomocí 24V, 36V nebo 48V baterie.


např. Microplex SOLID 52A4

Když opravdu záleží na aplikacích just-in-time a špičkovém tiskovém výkonu, je profesionální laserová tiskárna SOLID 52A4 perfektní volbou: první stránka je vytištěna za méně než 6 sekund a tento model se může pochlubit rychlostí tisku až 52 stran za minutu.


Hladké procesy v logistice – díky Microplexu

V logistice je načasování každého pracovního kroku klíčové pro zajištění hladkých procesů. To platí také pro tiskové úlohy, jako je tisk dodacích listů nebo dokumentů. Tiskárna faktur musí být také schopna pracovat just-in-time. S výkonnými laserovými tiskárnami Microplex to není žádný problém:

  • Just-in-time aplikace
  • Tisk na vyžádání
  • Vysoký tiskový výkon

Využijte vynikající vlastnosti našich tiskových systémů, které vytisknou první stránku do 3 sekund*. V závislosti na modelu tiskárny lze dosáhnout rychlosti tisku až 120 stran za minutu. Produkty Microplex tak přesně odpovídají tempu vašich logistických operací – bez kompromisů. Integrujte naše spolehlivé a robustní laserové tiskárny do svých výrobních linek.

S vysoce kvalitní termotiskárnou s řadičem Microplex můžete pracovat rychle a efektivně. Ekonomické tiskové systémy mají vysoké rozlišení 300 dpi. To znamená, že i velmi malé čárové kódy a grafika mohou být vytištěny ostře.

Máte nějaké dotazy ohledně našich tiskáren Microplex pro sektor logistiky? Nebo chcete vyměnit opotřebované zařízení? Pak jsme vaším spolehlivým partnerem. S námi získáte přesně ty produkty, které se hodí pro vaši společnost – protože řešení na míru jsou naším zájmem.

Komentáře jsou vypnuty.